Про компанію

"TRUFF ROYAL" ("Королівський трюфель") - бренд зі світовою популярністю, що бере початок у 1956 році. З того часу й досі політика компанії ґрунтується на виготовленні шоколадної продукції лише з високоякісних какао-продуктів! Європейські послідовники бренду, у співпраці з українськими шоколад'є, заснували "Українсько-німецьку фірму "ТРЮФФ РОЯЛ".

about_us.jpg

У 2010 році було засновано підрозділ Українсько-німецької фірми «Трюфф Роял» – Сувенірний будинок «Трюфф Роял» .

Основна діяльність компанії – виготовлення унікальних брендованих шоколадних виробів. Міні-шоколадки з логотипом вашої компанії, корпоративні шоколадні набори, сувеніри для сфери послуг, індивідуальні та ексклюзивні подарунки для клієнтів або ділових партнерів. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант саме для вашого бізнесу та супроводжуватимуть ваше замовлення від розробки макета до видачі готового виробу!

Об'єднавши широкий асортимент шоколадної сувенірної продукції з професійним підходом до будь-якого питання, ми можемо гарантувати високу якість та швидке виконання будь-якого замовлення, які не залишать байдужими навіть найдосвідченіших любителів солодкого!

Сьогодні завод виробляє елітну шоколадну продукцію для українських та зарубіжних партнерів, яка відповідає всім, прийнятим у Європі, стандартам якості.

Широкий асортимент
Ми пропонуємо понад 300 видів корпоративних подарунків
Власне виробництво
Запущено дві автоматичні німецькі лінії
Великий досвід роботи
За 10 років роботи понад
20 000 виконаних замовлень
Експорт до Європи
Продукція відповідає всім необхідним стандартам якості, прийнятим у Європі